fbpx

BUKIETY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bukiety kwiatowe zawsze były bardzo klasycznym i eleganckim prezentem, który można podarować z różnych okazji. Dzięki nim pokażemy swoje uczucia i pamięć osobie, na której nam zależy. Dzięki takim usługom, jak dostawa kwiatów i kwiaty na zamówienie, dbałość o relacje stała się jeszcze łatwiejsza.
W ofercie znajduje się dostawa kwiatów, co pozwoli nam na dostarczenie pięknego, skomponowanego przez nas bukietu bliskiej nam osobie, nawet jeśli jesteśmy od niej oddaleni. Zamówienie można złożyć u florysty, który doradzi jakie kwiaty możemy wybrać. Sami również wybieramy odpowiedni bukiet, który możliwy jest do skomponowania z już dostępnych i wykonywanych wcześniej przez florystów bukietów. Do bukietu można dołączyć również kartkę z naszą dedykacją, miłosną wiadomością lub życzeniami. Dzięki niej bukiet będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. Wszystkie już wcześniej wykonywane kompozycje kwiatowe znajdują się na stronie internetowej w galerii. Kwiaty przez Internet to bardzo prosta i nowoczesna forma zamawiania spersonalizowanych bukietów. Kwiaty na zamówienie pozwolą nam na okazanie naszych uczuć, nawet na odległość. Dostawa kwiatów odbywa się na wybrany przez nas adres na terenie całego kraju. Kwiaty zawsze przyjeżdżają świeże, ponieważ bukiety są wykonywane z ciętych kwiatów jeszcze tego samego dnia, kiedy ma odbyć się dostawa. Podczas zamówienia wybieramy wielkość kompozycji kwiatowej. Możemy również wybrać rodzaj i treść dedykacji. Jest ona umieszczana w formie uroczego liściku. Dzięki niej osoba obdarowywana będzie wiedziała od kogo dostaje bukiet i z jakiej okazji. Bukiety są dostarczane z pomocą kurierów, którzy dowożą je w wybrane przez nas miejsce. Wybieramy również godziny, w których bukiet ma zostać dostarczony. Będzie to na pewno bardzo miła niespodzianka dla obdarowywanej osoby.
Bukiety kwiatowe możliwe są do zamówienia również w formie poręcznych flower boxów, dzięki którym wybrany przez nas bukiet będzie cieszył znacznie dłużej.
To bardzo klasyczny i romantyczny rodzaj podarunku.